Επιλογές


ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ 2ου Π.Ε.Κ.Ε.Σ. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΜΕΑΣ ΕΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΚΗ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ 
1 ΒΕΛΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΕ60 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Νηπιαγωγεία Δήμων Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Δέλτα, Λαγκαδά, Παύλου Μελά, Χαλκηδόνας και Ωραιοκάστρου.
Για τον Πίνακα των Νηπιαγωγείων πατήστε εδώ…
2 ΚΟΛΙΠΕΤΡΗ ΖΩΗ ΠΕ60 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Νηπιαγωγεία Δήμων Βόλβης, Δέλτα, Λαγκαδά, Νεάπολης-Συκεων, Ωραιοκάστρου και Ιδιωτικά.
Για τον Πίνακα των Νηπιαγωγείων πατήστε εδώ…
3 ΜΠΟΤΑΪΤΗ ΑΡΕΤΗ ΠΕ60 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Νηπιαγωγεία Δήμων Κορδελιού-Ευόσμου, Νεάπολης-Συκεών, Παύλου Μελά και Ιδιωτικά.
Για τον Πίνακα των Νηπιαγωγείων πατήστε εδώ…
4 ΤΣΙΒΑΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμων Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Κορδελιού-Ευόσμου και Παύλου Μελά.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
5 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμου Κορδελιού-Ευόσμου.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
6 ΚΑΡΥΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμου Παύλου Μελά.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμου Νεάπολης-Συκεών και Ιδιωτικά (ΔΕΛΑΣΑΛ & ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗΣ).
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμων Λαγκαδά και Ωραιοκάστρου.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
9 ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμου Χαλκηδόνας.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμων Βόλβης, Ωραιοκάστρου και Ιδιωτικά (ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ).
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
11 ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΕ70 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Δημοτικά Σχολεία Δήμου Δέλτα.
Για τον Πίνακα των Δημοτικών Σχολείων πατήστε εδώ…
12 ΜΠΟΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΝΤΑΞΙΑΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη Ειδικών Σχολείων και Τμημάτων Ένταξης Π.Ε. & Δ.Ε. Δυτικής Θεσ/νίκης.
Για τον Πίνακα των Σχολείων Παιδαγωγικής Ευθύνης πατήστε εδώ…
13 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΙΦΟΡΙΑ Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Δυτικής Θεσ/νίκης για θέματα του κλάδου για την Αειφορεία.
Για τον Πίνακα των Σχολείων Παιδαγωγικής Ευθύνης πατήστε εδώ...



ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ 2ου Π.Ε.Κ.Ε.Σ. ΚΟΙΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΟΜΕΑΣ ΕΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΚΗ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ
1 ΚΟΦΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ05 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Κεντρικής &
Δυτικής Μακεδονίας για θέματα του κλάδου Γαλλικής.
2 ΔΕΛΗΜΠΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ06 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Δυτικής
Θεσ/νίκης για θέματα του κλάδου Αγγλικής.
3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ07 Σαπφούς 44, Θεσσαλονίκη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Ανατολικής
και Δυτικής Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Πιερίας, Ημαθίας, Πέλλας, Κιλκίς,
Σερρών, Λέσβου, Χίου και Σάμου
4 ΚΑΡΤΣΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΕ08 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Κεντρικής &
Δυτικής Μακεδονίας για θέματα του κλάδου Καλλιτεχνικών.
5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΠΕ11 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Δυτικής
Θεσ/νίκης για θέματα του κλάδου της Φυσικής Αγωγής.
6 ΤΣΕΡΠΕ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΕ79 Σαπφούς 44, Θεσσαλονίκη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Ανατολικής
και Δυτικής Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Πιερίας, Ημαθίας, Πέλλας, Κιλκίς,
Σερρών, Μαγνησίας, Λάρισας, Τρικάλων και Καρδίτσας
7 ΤΖΕΛΕΠΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕ86 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. Δυτικής
Θεσ/νίκης για θέματα του κλάδου Πληροφορικής.
8 ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ91 Κολοκοτρώνη 22, Σταυρούπολη Επιστημονική Ευθύνη όλων των Σχολικών Μονάδων Π.Ε. & Δ.Ε. των Δ/νσεων Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας, Δυτικής Μακεδονίας, Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, του 1ου και 2ου ΠΕΚΕΣ Βορείου Αιγαίου, του 1ου και 2ου ΠΕΚΕΣ Ιονίων Νήσων, Ηπείρου και Θεσσαλίας για θέματα του κλάδου Θεατρικής Αγωγής.