ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ:

Επιλογές

Ευρωπαϊκά προγράμματα

Σχολικές εφημερίδες-Blogs

Επιλέξτε και πατήστε αναζήτηση


Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση

 
Τοποθετήσεις υπεράριθμων εκπαιδευτικών στη Διεύθυνση Π.Ε Δυτικής Θεσσαλονίκης

Δ/ΝΣΗ ΠΕ ΔΥΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ 30-05-2011

Γ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

Δ/ΝΣΗ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

131,95

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

2

ΜΠΟΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

124,44

16ο ΕΥΟΣΜΟΥ

3

ΨΑΛΤΗ ΑΘΗΝΑ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

112,82

7ο ΕΥΟΣΜΟΥ

4

ΔΑΣΚΑΛΟΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

99,36

1ο ΕΥΟΣΜΟΥ

5

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

99

15ο ΕΥΟΣΜΟΥ

6

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

93,92

16ο ΕΥΟΣΜΟΥ

7

ΜΠΙΚΟΥ ΑΛΙΚΗ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

56,32

11ο ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΜΕΑΕ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΕ)

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

94,36

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

95,95

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

2

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

76,52

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

3

ΚΑΪΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

89,12

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

4

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΗΣΑΪΑ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

88,41

18ο ΕΥΟΣΜΟΥ

5

ΣΩΦΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

83,74

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

7

ΣΑΜΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

65,98

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

 

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΑΣΚΗΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΕ16)

3ο ΠΕΙΡΑΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ

29,75

1ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ

1ο ΓΡΑΦΕΙΟ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΠΙΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

10ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

115,94

8ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

10ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

110,13

3ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ

3

ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

4ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

90,5

1ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4

ΜΠΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ

9ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

81,47

1ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

5

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

79,73

8ο ΣΥΚΕΩΝ

6

ΡΕΪΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

78,71

1ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

7ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

76,39

3ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ

8

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

4ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

75,7

10ο ΣΥΚΕΩΝ

9

ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

7ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

74,85

3ο ΠΟΛΙΧΝΗΣ

10

ΣΚΥΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

7ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

74,71

5ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

11

ΑΡΑΜΠΟΥΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

72,63

2ο ΣΥΚΕΩΝ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

7ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

72,04

5ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

9ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

108,01

4ο ΣΥΚΕΩΝ

2

ΓΟΥΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

89,41

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΟΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο ΝΕΑΠΟΛΗΣ

115,16

6ο ΣΥΚΕΩΝ

2ο ΓΡΑΦΕΙΟ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΑΜΒΡΟΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

9ο ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

90,08

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9ο ΕΛ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

97,54

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

5ο ΓΡΑΦΕΙΟ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ       ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

102,44

7ο ΑΜΠ/ΠΩΝ

2

ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

99,39

8ο ΑΜΠ/ΠΩΝ

3

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

88,42

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

4

ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

85,23

8ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

5

ΣΦΕΤΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

80,27

6ο ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

6

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

80,14

4ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

7

ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

77,43

7ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

8

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

74,53

9ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

9

ΑΝΔΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

71,24

9ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

10

ΜΑΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ

9ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

69,27

5ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ











Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ       ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

112,18

9ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

2

ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

12ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

97,66

6ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

3

ΓΑΚΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

16ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

87,96

6ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

4

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ

16ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

74,95

7ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

5

ΛΑΤΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

16ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

73,31

4ο ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ       ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ

1ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

150,86

12ο ΑΜΠ/ΠΩΝ

2

ΝΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ

9ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

100,99

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

3

ΜΠΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

15ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

103,68

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

4

ΚΑΛΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

84,19

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ       ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12ο ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

99,52

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

2

ΝΤΩΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

92,67

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

3

ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

5ο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

92,09

ΔΙΑΘΕΣΗ Γ΄

Δ΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

3ο ΓΡΑΦΕΙΟ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΜΕΣΑΙΟΥ

74,16

ΑΓΧΙΑΛΟΥ

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΕΣΑΙΟΥ

71,35

ΑΓΧΙΑΛΟΥ

3

ΣΟΥΜΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

69,23

ΓΕΦΥΡΑΣ

4

ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

69,19

Κ.ΓΕΦΥΡΑΣ

5

ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

68,78

3ο ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

6

ΚΑΡΑΤΖΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΣΑΙΟΥ

66,78

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

7

ΙΝΤΖΕΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΕΣΑΙΟΥ

65,75

2o ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

8

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

64,71

ΔΙΑΘΕΣΗ Δ΄

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΠΙΤΣΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

4ο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ

59,98

2ο ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Ε΄ ΠΕΡΙΟΧΗ

4ο ΓΡΑΦΕΙΟ

ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ

90,67

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

2

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΟΦΗΤΗ

68,35

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

3

ΚΑΖΑΝΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ

ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

67,27

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

4

ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

66,5

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

5

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ

66,07

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

6

ΧΙΝΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ

65,42

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

7

ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

64,98

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

8

ΒΙΤΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

62,47

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

9

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

59,31

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

10

ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ

58,41

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

11

ΠΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ

56,36

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

12

ΦΥΝΔΑΝΗ ΒΡΥΣΗΙΔΑ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ

54,07

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

69,23

3ο ΛΑΓΚΑΔΑ

2

ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

65,46

ΛΑΓΥΝΩΝ

3

MΠΑΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

65,1

ΛΑΓΥΝΩΝ

4

ΤΣΙΛΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ

ΑΝΑΛΗΨΗΣ

60,76

ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΤΣΙΟΥΚΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Ν. ΜΑΔΥΤΟΥ

60,87

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

78,18

ΛΗΤΗΣ

2

ΜΠΑΣΔΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

66,29

ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ       ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΪΑ

ΣΟΧΟΥ

72,61

2ο ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

2

ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΟΧΟΥ

65,98

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

3

ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΣΟΧΟΥ

65,27

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

4

ΓΙΑΜΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΣΟΧΟΥ

64

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

5

ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΟΧΟΥ

63,87

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

6

ΑΥΔΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΟΧΟΥ

62,76

ΔΙΑΘΕΣΗ Ε΄

7

ΠΑΠΠΑ ΔΑΦΝΗ

ΣΟΧΟΥ

59,65

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΕΤΗΡΙΑΣ

ΜΟΡΙΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ     ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ

1

ΤΣΙΚΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

65,1

3o ΛΑΓΚΑΔΑ